Edycja 2017

IMG_1749

W tym roku konkurs odbył się 28 listopada o godzinie 10:00 w siedzibie Muzeum Miasta Jaworzna.  Po raz kolejny zorganizowali go pomysłodawcy imprezy Dorota Bialik i Piotr Targosz. Udział wzięło 7 drużyn ze Szkół Podstawowych numer 2, 5, 7, 8, 17, 19 i 20. Zawodników oceniało trzyosobowe Jury złożone z przedstawicieli: Muzeum Miasta Jaworzna, Wydziału Edukacji i Sportu UM w Jaworznie oraz Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie.

Wyniki konkursu:

  1. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Jaworznie
  2. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Jaworznie
  3. miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. Polskich Noblistów w Jaworznie

Członkowie zwycięskich  drużyn otrzymali cenne nagrody rzeczowe w postaci akcesoriów elektronicznych. Fundatorem nagród w tegorocznym konkursie był Urząd Miejski w Jaworznie. Opiekunom uczniów wręczono imienne podziękowania, a wszystkim drużynom okolicznościowe drobiazgi ufundowane przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie oraz Muzeum Miasta Jaworzna. Dodatkowo wsparcia konkursowi udzieliła Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jaworznie. Uczniom i ich opiekunom zapewniono poczęstunek w postaci kawy, herbaty, napojów oraz słodkiej przekąski.

Multimedialny Konkurs Regionalny o Jaworznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W przyszłym roku czekają na uczestników jeszcze ciekawsze wyzwania i sporo niespodzianek.

Media o tegorocznej edycji konkursu:

 


INFORMACJA ZAMIESZCZONA PRZED KONKURSEM:

MKJ_2017_logoTo już III edycja naszego konkursu. Do szkół zostały przesłane zaproszenia, a organizatorzy pracują nad zadaniami. W tym roku konkurs odbędzie się w Muzeum Miasta Jaworzna, 28  listopada o godzinie 10:00. Udział mogą wziąć 2-osobowe drużyny złożone z uczniów klas VII szkół podstawowych i II oraz III gimnazjów. Każda szkoła może wystawić tylko jedną drużynę. Zapisy przyjmowane są do 17 listopada.

Szczegółowe informacje o konkursie do pobrania:

Współorganizatorami tegorocznej edycji konkursu są: 

  • Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jaworznie
  • Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie

 

 

Reklamy